EWANGELIZACJA 13.04.2024 GODZINA 12.00

Zaproszenie do Ewangelizacji Ulicznej dla Wierzących

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie,

Kościół Dom Wolności w Słubicach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ewangelizacji ulicznej. To wyjątkowa okazja, aby wyjść naprzeciw ludziom i podzielić się z nimi Dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie.

„Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody…” – Mt 28:19

Kiedy: 13 kwietnia o godzinie 12.00
Gdzie: Zbiórka w Kościele Dom Wolności

Co możesz zrobić:

  • Rozmawiać z ludźmi o miłości Boga
  • Modlić się za potrzebujących
  • Rozdawać ulotki i Nowe Testamenty

Niech to będzie czas, w którym nasza wiara stanie się widoczna na ulicach naszego miasta. Przyłącz się do nas, aby zwiastować nadzieję i miłość, które są w Chrystusie Jezusie.

Jak miłe są na górach nogi tego, który zwiastuje radosną wieść, który ogłasza pokój, który zwiastuje dobro, który ogłasza zbawienie, który mówi do Syjonu: Twój Bóg jest królem – Iz 52:7

Do zobaczenia na ulicach Słubic!

O Dom-Wolnosci

Jesteśmy chrześcijanami. Wierzącymi Bogu z całego serca, pokładającymi w Nim zaufanie. Prawdą w naszym życiu jest każde słowo zapisane w Piśmie Świętym. Czytamy je, poznajemy, uczymy się z niego. Doświadczamy Boga w codziennym życiu. Kiedy się modlimy, wysłuchuje nas. Powierzamy Mu nasze troski, kłopoty. Żyjemy na co dzień wiarą w Pana, nie tylko w niedzielę. Są wśród nas osoby uwolnione od nałogów, chorób: alkoholu, tytoniu, przeklinania, nienawiści, depresji, złości, gniewu, poczucia bezsensu życia… On jest naszym Panem i zbawicielem, naszą wolnością, nadzieją, pokojem, radością, siłą, odpocznieniem, schronieniem… Kościół Boży w Chrystusie jest kościołem charyzmatycznym, należącym do nurtu kościołów ewangelicznych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *