EWANGELIZACJA

Zapraszamy na ewangelizację z wyjściem do miasta!

Chcesz podzielić się swoją wiarą i miłością z ludźmi, którzy nie znają Boga? Chcesz być solą dla ziemi i światłem dla świata? Chcesz naśladować Jezusa, który wychodził do ludzi w ich pracy i w ich domach?

Jeśli tak, to przyjdź na ewangelizację z wyjściem do miasta, która odbędzie się w sobotę, 17 lutego, o godzinie 12:00, przy Kościele Dom Wolności

Ewangelizacja będzie polegała na nawiązywaniu kontaktu z ludźmi na ulicach, w sklepach, w parkach i innych miejscach publicznych. Będziemy rozmawiać z nimi o Bogu, o życiu, o problemach i o nadziei. Będziemy świadczyć o tym, co Bóg zrobił w naszym życiu i zapraszać ich do poznania Go osobiście. Będziemy oferować im modlitwę, uwolnienie, uzdrowienie i zaproszenie do naszej wspólnoty.

Ewangelizacja będzie trwała około dwóch godzin i będzie składała się z:

  • krótkiego wprowadzenia i modlitwy
  • podziału na małe grupy i wyjścia do różnych części miasta
  • spotkania z ludźmi i dzielenia się z nimi Dobrą Nowiną
  • powrotu do kościoła i dzielenia się doświadczeniami
  • wspólnej modlitwy dziękczynnej i błogosławieństwa

Ewangelizacja jest otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek, czy doświadczenie. Nie musisz się wcześniej zapisywać, wystarczy, że przyjdziesz z otwartym sercem i umysłem.

Nie przegap tej okazji, aby być narzędziem Bożej miłości i mocy. Zapraszamy Cię serdecznie i czekamy na Ciebie!

Więcej informacji możesz uzyskać pod numerem telefonu 791963922.

O Dom-Wolnosci

Jesteśmy chrześcijanami. Wierzącymi Bogu z całego serca, pokładającymi w Nim zaufanie. Prawdą w naszym życiu jest każde słowo zapisane w Piśmie Świętym. Czytamy je, poznajemy, uczymy się z niego. Doświadczamy Boga w codziennym życiu. Kiedy się modlimy, wysłuchuje nas. Powierzamy Mu nasze troski, kłopoty. Żyjemy na co dzień wiarą w Pana, nie tylko w niedzielę. Są wśród nas osoby uwolnione od nałogów, chorób: alkoholu, tytoniu, przeklinania, nienawiści, depresji, złości, gniewu, poczucia bezsensu życia… On jest naszym Panem i zbawicielem, naszą wolnością, nadzieją, pokojem, radością, siłą, odpocznieniem, schronieniem… Kościół Boży w Chrystusie jest kościołem charyzmatycznym, należącym do nurtu kościołów ewangelicznych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *