Studium biblijne środa godzina 17.00

Zapraszamy na studium biblijne! 7 czerwiec godzina 17.00

Czy chciałbyś zgłębić tajemnice Pisma Świętego i odkryć jego przesłanie dla naszego życia? Czy pragniesz poszerzyć swoją wiedzę na temat historii, mądrości i nauk zawartych w Biblii? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na nasze studium biblijne.

Spotkania odbywają się regularnie w naszej społeczności i są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym badaczem Biblii, nasze studium zapewnia ciekawe i pouczające wykłady oraz dyskusje na temat różnych tematów biblijnych.

Nasi doświadczeni prowadzący studium posiadają głęboką wiedzę na temat Biblii i są gotowi podzielić się nią z Tobą. W przyjaznej i otwartej atmosferze będziesz miał możliwość zadawania pytań, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i pogłębiania swojej wiedzy na temat Słowa Bożego.

Nasze studium biblijne oferuje:

Systematyczne badanie różnych ksiąg Biblii.

Omówienie ważnych tematów teologicznych i praktycznych.

Możliwość dzielenia się własnymi przemyśleniami i doświadczeniami.

Wzajemne wsparcie i budowanie relacji z innymi uczestnikami studium.

Przyjazną atmosferę sprzyjającą wzrostowi duchowemu i intelektualnemu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego studium biblijnego, zapraszamy Cię na nasze najbliższe spotkanie, które odbędzie się w dniu 7 czerwca o godzinie 17.00 w Słubicach na ulicy Paderewskiego 24 w Kościele. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji, po prostu przyjdź i dołącz do naszej grupy.

Biblia jest pełna skarbów, które możemy odkryć, a studium biblijne to doskonała okazja do pogłębiania naszej wiedzy i zrozumienia jej przesłania dla naszego codziennego życia. Dołącz do nas i razem odkrywajmy piękno i mądrość Biblii.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Ciebie!

Kościół Boży w Chrystusie Słubice Dom Wolności ulica Paderewskiego 24

O Dom-Wolnosci

Jesteśmy chrześcijanami. Wierzącymi Bogu z całego serca, pokładającymi w Nim zaufanie. Prawdą w naszym życiu jest każde słowo zapisane w Piśmie Świętym. Czytamy je, poznajemy, uczymy się z niego. Doświadczamy Boga w codziennym życiu. Kiedy się modlimy, wysłuchuje nas. Powierzamy Mu nasze troski, kłopoty. Żyjemy na co dzień wiarą w Pana, nie tylko w niedzielę. Są wśród nas osoby uwolnione od nałogów, chorób: alkoholu, tytoniu, przeklinania, nienawiści, depresji, złości, gniewu, poczucia bezsensu życia… On jest naszym Panem i zbawicielem, naszą wolnością, nadzieją, pokojem, radością, siłą, odpocznieniem, schronieniem… Kościół Boży w Chrystusie jest kościołem charyzmatycznym, należącym do nurtu kościołów ewangelicznych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *