Wigilia zaproszenie dla wszystkich

Jak co roku chrześcijański kościół Dom Wolności zaprasza na wigilijną wieczerzę 24 grudnia o godz. 17.00. Zaproszenie skierowane jest zwłaszcza do tych, którzy nie mają z kim zasiąść do Wigilii.
To już tradycja, że 24 grudnia wieczorem szeroko otwierają się drzwi Domu Wolności, chrześcijańskiego kościoła, należącego do wspólnot Kościoła Bożego Chrystusie. Jest to legalnie zarejestrowany kościół o ewangelicznym charakterze, który działa w Słubicach od 2017 r.
Jego członkowie z sercem i oddaniem pomagają osobom potrzebującym. Boże Narodzenie jest doskonałą okazją do tego, aby wspólnie świętować narodzenie Jezusa. Nie tylko zjeść uroczysty posiłek, ale także przypomnieć sobie, po co przyszedł na świat, porozmawiać o tym, jakie znaczenie ma to dla nas dziś.
Na stole nie zabraknie tradycyjnych polskich wigilijnych potraw, jak barszcz z uszkami czy karp, swoimi specjalnościami świątecznymi częstować będą również Ukraińcy należący do wspólnoty.
Będzie to również okazja do rozmów, zadawania pytań, dzielenia się radością, nadzieją, dobrym słowem. Oczywiście, przy stole będą śpiewane tradycyjne kolędy.
Dom Wolności mieści się w Słubicach przy ul. Paderewskiego 24. Wigilia rozpocznie się 24 grudnia o godz. 17.00. Każdy, kto w te święta czuje się samotny, smutny – może czuć się zaproszony.

O Dom-Wolnosci

Jesteśmy chrześcijanami. Wierzącymi Bogu z całego serca, pokładającymi w Nim zaufanie. Prawdą w naszym życiu jest każde słowo zapisane w Piśmie Świętym. Czytamy je, poznajemy, uczymy się z niego. Doświadczamy Boga w codziennym życiu. Kiedy się modlimy, wysłuchuje nas. Powierzamy Mu nasze troski, kłopoty. Żyjemy na co dzień wiarą w Pana, nie tylko w niedzielę. Są wśród nas osoby uwolnione od nałogów, chorób: alkoholu, tytoniu, przeklinania, nienawiści, depresji, złości, gniewu, poczucia bezsensu życia… On jest naszym Panem i zbawicielem, naszą wolnością, nadzieją, pokojem, radością, siłą, odpocznieniem, schronieniem… Kościół Boży w Chrystusie jest kościołem charyzmatycznym, należącym do nurtu kościołów ewangelicznych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *