Home > Bez kategorii > Dlaczego MUSZĘ i CHCĘ narodzić się na nowo?!

To jest Hylak… Paweł Hylak. Niczym James Bond zwyciężył 💪 otaczające i trawiące Go od środka całe zło.

Paweł był narkomanem, Paweł był alkoholikiem, Paweł siedział w więzieniu. Blisko przed swoją 40-tką jego nowym domem była ulica, a pracą żebranie o kilka złoty na alkohol i narkotyki.

– Szlajałem się tak ok. 5 lat. Kiedyś trafiłem na pewnego Stasia, który zaprowadził mnie do kościoła przy ul. Paderewskiego. Tam zaproponowano mi pomoc. Pomoc, na którą zgodziłem się bezwiednie nie wierząc w cuda. Jednak ten mój cud naprawdę się wydarzył. Dzięki społeczności kościoła pojechałem na terapię i leczenie w chrześcijańskim ośrodku w Janowicach.- wspomina Paweł.

To wszystko działo się w grudniu 2018 roku. W 2019 roku słowo stało się ciałem i Paweł udał się na terapię do Chrześcijańskiego Ośrodka dla osób uzależnionych Nowa Nadzieja w Janowicach Wielkich. Ukończył terapię, przeszedł wodny chrzest i jest kolejnym zwykłym/niezwykłym nowym człowiekiem. Nie pije, nie ćpa, pracuje. Odnalazł siebie dzięki Jezusowi. Z Jezusem każdego dnia wstaje i kładzie się spać.

NARODZIŁ SIĘ NA NOWO!

PS. Podobnych historii jest więcej. Będziemy je pokazywać ale będziemy również pokazywać członków naszej społeczności. Jeśli chciałbyś lub chciała do nas dołączyć, porozmawiać, opisać swoje świadectwa lub szukać odpowiedzi na pytania zapraszamy serdecznie w każdą środę (od godz.17.30- rozważanie słowa bożego) i niedzielę (od godz.10- nabożeństwo).

” Wiem, że narodziłem się na nowo, jeśli nie pragnę niczego, co należy do tej ziemi, a jedynie tego, by służyć Bogu oraz pozwolić Jemu kierować moim życiem. Pragnę wiecznego życia, zamiast szukać czegoś na tym świecie. Pragnę również tego, co Jezus, a mianowicie: „Wszakże nie moja, lecz twoja wola niech się stanie.” (Ew. Łukasza 22,42)

” A tak, jeśliście wzbudzeni z Chrystusem, tego co w górze szukajcie, gdzie siedzi Chrystus po prawicy Bożej; o tym, co w górze myślcie, nie o tym, co na ziemi. Umarliście bowiem, a życie wasze jest ukryte wraz z Chrystusem w Bogu; gdy się Chrystus, który jest życiem naszym, okaże, wtedy się i wy okażecie razem z nim w chwale.” (List do Kolosan 3,1-4)

Robert Tomczak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*